Muhammed Yasin KÜÇÜKKAYA

1 Eylül 2023 2023-09-01 16:19
Ben
Yasin KÜÇÜKKAYA

Bilgisayar dünyasına olan merakım ve tutkum, çocukluğumdan beri beni yönlendiriyor. Lise eğitimimde Bilişim Teknolojileri alanında temel bilgileri edindim ve üniversite yıllarımda öncelikle Bilgisayar Programcılığı önlisans eğitimimi, sonrasında Yönetim Bilişim Sistemleri lisans eğitimimi tamamladım.

Kariyerimde ilk adımımı Ulaştırma Bakanlığı'nda Bilgi Teknolojileri stajyeri olarak attım. Daha sonra iletişim sektöründe faaliyet gösteren bir firmada Uygulama Destek Sorumlusu olarak görev alarak, hem teknik becerilerimi hem de iletişim yeteneklerimi geliştirme fırsatı buldum.

Kendi çabalarımla başlattığım girişimim Aeon ile Bilgi Teknolojileri alanında yurtiçi ve yurtdışında birçok projeyi başarıyla hayata geçirdim. Ancak, küresel pandemi nedeniyle projeleri durdurmak ve girişimi sonlandırmak zorunda kaldım. Bu deneyim, esnekliğim ve kararlılığımı daha da pekiştirdi.

Şimdi Fi Slash Software firmamız ile dünyaya açılan ve başarılı projelere imza atan bir firma olabilmek için durmadan çalışıyorum.Her gün yeni bir şeyler öğrenmeye ve kendimi geliştirmeye büyük bir tutkuyla devam ediyorum.

Neler Yaparım

Grafik Tasarımcı & Dijital Pazarlama Uzmanı

layers

Sistem Yönetimi

Grafik tasarım, logo tasarlama, marka kimliği oluşturma gibi geniş bir tasarım yelpazesine hakimiyet.
rgb

DevOps

Takımları etkin bir şekilde yönlendirme: Proje rollerini tanımlama, görevleri dağıtma ve ekip üyelerini motive ederek başarıya odaklanmalarını sağlama.
flip

Backend Developer

Video düzenleme ve kurgulama: Videoları düzenleme, efektler ekleme, müzik kullanma ve akıcı bir hikaye anlatımı oluşturma.
shape-builder

Network Yönetimi

Dijital pazarlama stratejileri ve trendlere hakimiyet: Hedef kitle analizi yapma, pazarlama stratejileri oluşturma ve dijital trendleri takip etme.

İletişime Geçin

+90 545 854 50 50
yasin.kucukkaya@fislash.com.tr

ben